مراسم قدردانی از نمایندگان برتر فروش شرکت کارگـزاری بیمـه مستقیم سـایپا در سال 99 با حضور مدیرعامل، عضو هیات مدیره و مدیران فنی برگزار شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی، شبکه فروش و بازاریابی شرکت کارگزاری بیمه سایپا، 6 نماینده برتر در فروش بیمه‌های اتومبیل،اموال و اشخاص بر اساس معیارهای حق بیمه وصولی مورد تجلیل قرار گرفتند.

همچنین در بخش نمایندگان، برترین‌ها در بخش حقوقی به ترتیب و براساس معیارها سنجیده شده نمایندگی کجور اهواز، همکار صنعت چابهار و حریت شیراز و در بخش بازاریابان جناب آقایان یوسفی‌پور، اشرفی و میرمحمدی در این مراسم حضور یافتند.

در مراسم آئین تقدیر از شبکه فروش که در 18 آبان برگزار گردید، نمایندگان محترم به نقاط ضعف، قوت و چالش‌های پیش روی اشاره و در خصوص همکاری و افزایش پرتفوی بیمه‌ای در استان‌های خود نقطه نظرات خود را اعلام نمودند.

در پایان جناب آقای مهندس سلطانی مدیرعامل کارگزاری بیمه سایپا با اشاره به اینکه تمامی 110 اعضای شبکه فروش شرکت کارگزاری بیمه سایپا برای ما مهم و اثرگذار هستند و همچنین در راستای تحقق اهداف باید تمام نیازها و درخواست‌های به حق شبکه مرتفع گردد.

وی با تاکید بر ظرفیت موجود در شرکت کارگزاری بیمه و ایجاد بستر لازم، دریافت کارمزد مناسب برای شبکه فروش و استفاده از فضای الکترونیک و ایجاد دسترسی راحت‌تر برای نمایندگان با توجه به زیر ساخت‌های آماده شده این نوید را به کلیه شبکه اعلام نمودند به زودی وبسایت فروش و مقایسه آنلاین خرید بیمه “رایابیمه” رونمائی و در اختیار شبکه قرار خواهد گرفت.

در پایان این مراسم با اهدا لوح تندیس به حاضران از زحمت‌های کشیده شده در سال‌های گذشته تقدیر و تشکر گردید.

فهرست