پیام نوروزی سرپرست شرکت کارگزاری بیمه سایپا

بهاران، آئینه تمام نمای قدرت لایزال الهی و آئینه‌ گردان جمال دوست به همراه نوروز، یادگار پر ارج نیاکان و شراره فروزان فرهنگ ایران زمین فرا رسیده است. حمد و سپاس ایزد متعال را که در سایه الطاف بیکرانش خانواده شرکت بزرگ کارگزاری رسمی بیمه مستقیم سایپا توانست با سعی و تلاش بی‌وقفه برای رسیدن به اهداف متعالی خود در ارائه پوشش‌های بیمه‌ای به گروه خودروسازی سایپا و هموطنان ارجمند کشورمان گام بردارد. پروردگار بخشنده و مهربان را سپاسگزاریم که احوال ما را نیز از این تحول بی بدیل بی‌بهره نساخته و توفیق تداوم خدمت‌رسانی در صنعت بیمه و کوشش برای تامین امنیت سرمایه‌های ملی کشورمان را همچنان به دست اندرکاران این عرصه اعطا فرموده است.

با شروع سال جدید بدیهی است که شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم سایپا نیز نیازمند بهبود و بهینه‌سازی فعالیت‌های خود برای پیشرفت بیشتر در حوزه ارائه و توسعه خدمات می‌باشد و این امر یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این شرکت در ارتقای سطح کیفی اینگونه است. در دنیای پر رقابت امروز با وجود کثرت مجموعه‌هایی که در حوزه بیمه فعالیت می‌کنند، توجه به مواضعی همچون کیفیت خدمات، نرخ مناسب و سرویس‌دهی مطلوب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید با ایجاد ساختارهایی مناسب، این شاخص‌ها را بیش از پیش مد نظر قرار داد.

اینجانب فرا رسیدن عید نوروز باستانی و آغاز سال نو را به خانواده بزرگ گروه خودروسازی سایپا تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن قدردانی از تلاش یکایک همکاران عزیز، در پرتو عنایات بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، آسایش و شادکامی، عزت و کامیابی این عزیزان را آرزومندم.
در پرتو عنایت خاصه حضرت ولیعصر (عج) موید و منصور باشید.

سید محمد حسین ادیانی
سرپرست شرکت کارگزاری بیمه سایپا

فهرست