پیام جناب مهندس ادیانی به مناسبت یازدهمین سالگرد تاسیس شرکت کارگزاری بیمه سایپا

بیست و نهم مرداد ماه، یازدهمین سالروز تاسیس شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط سایپا که مقارن با ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرات ابا عبدا.. الحسین (ع) است را گرامی داشته و به کلیه ذینفعان بالاخص سهامداران، هیات‌مدیره، نمایندگان، بیمه‌گذاران و تمام بزرگوارانی که شرکت را در مسیر رشد و توسعه یاری داده‌اند تبریک عرض می نمایم.

برگزاری موفقیت‌آمیز مجمع عمومی سال 1400 و جلب حداکثری نظر سهامداران این شرکت در کنار اعلام رضایت مشتریان در سراسر کشور، حامل این پیام است که برنامه‌ریزی راهبردی و اجرای صحیح استراتژی‌های تدوین شده تا چه حد می‌تواند در عملکرد یک بنگاه اقتصادی مفید واقع شود.

یازده سال است مهارت و توانمندی‌های شرکت، سنگ محک می‌خورد تا عیار بی‌مثالش بر همه روشن شود. عزیزان همکار در این سال‌ها سختی‌های مختلف را به جان خریدند تا نهال سیبکو پا بگیرد و به جایگاهی درخور این تلاش‌ها برسد و اینک در سایه سار پیشرفت‌ها، توفیقات و دستاوردهایی که حاصل شده است، افق خیره‌کننده یازدهمین سال تاسیس سیبکو را به نظاره نشسته‌ایم.

در مقام مدیرعامل شرکت، به احترام، صداقت و وظیفه‌شناسی که همانا از ارزش های سازمانی نهادینه شده سیبکو است و میان یکایک شما عزیزان موج می‌زند افتخار می نمایم. امید است با بهره گیری از نیروی انسانی کارآزموده و برنامه‌محور، شرکت در چشم‌انداز پیش رو، مسیر صعود را طی کند تا همچون گذشته رسالت خود را در گروه خودروسازی سایپا و صنعت بیمه به عالی‌ترین شکل ممکن به انجام رساند.

                                                                                                                                                                                            سید محمد حسین ادیانی- مدیرعامل

فهرست